Warning: is_readable(): open_basedir restriction in effect. File(/includes/fbwpml.php) is not within the allowed path(s): (/nfsmnt/:/data/:/usr/share/php:/usr/bin/:/apachetmp:/tmp/:/var/tmp/:/dev/urandom:/usr/lib/x86_64-linux-gnu/ImageMagick-6.9.11/bin-q16/:/usr/local/bin/:/etc/ssl/certs/ca-certificates.crt:/usr/lib/php:/usr/php74/bin/) in /data/4/d/4df7abdd-f34d-4ab9-b874-13b894823a76/funkengruven.sk/web/wp-content/plugins/facebook-for-woocommerce/includes/Integrations/Integrations.php on line 61

Warning: is_readable(): open_basedir restriction in effect. File(/includes/Integrations/Bookings.php) is not within the allowed path(s): (/nfsmnt/:/data/:/usr/share/php:/usr/bin/:/apachetmp:/tmp/:/var/tmp/:/dev/urandom:/usr/lib/x86_64-linux-gnu/ImageMagick-6.9.11/bin-q16/:/usr/local/bin/:/etc/ssl/certs/ca-certificates.crt:/usr/lib/php:/usr/php74/bin/) in /data/4/d/4df7abdd-f34d-4ab9-b874-13b894823a76/funkengruven.sk/web/wp-content/plugins/facebook-for-woocommerce/includes/Integrations/Integrations.php on line 61
Good Mood vydáva svoj prvý album "Akvareal". Spojil v ňom vášeň pre hudbu a maľovanie.

Good Mood vydáva svoj prvý album “Akvareal”. Spojil v ňom vášeň pre hudbu a maľovanie.

Good Mood vydáva svoj prvý album “Akvareal”. Spojil v ňom vášeň pre hudbu a maľovanie.

Zvolenský DJ a producent Good Mood pôsobí na slovenskej elektronickej scéne už viac ako dve dekády. Jeho prvý album s názvom “Akvareal” predstavuje okrem hudobnej aj Good Moodovu druhú umeleckú vášeň, ktorou je maľovanie. „Keď mi chýbala hudobná inšpirácia, maľoval som,” hovorí hudobník, ktorý napokon na albume Akvareal spojil svoju hudobnú a výtvarnú tvorbu do jedného celku. Hudba na albume je totiž intímne prepojená s jeho akvarelovými maľbami.

Jeden z akvarelov, ktorých autorom je Good Mood.

Album oficiálne vychádza 29. apríla na prestížnej slovenskej značke Leporelo a Good Mood na ňom podľa vlastných slov namiešal všetko, čo ho v posledných rokoch hudobne oslovovalo. Hoci ide o jeho albumový debut, na konte má už množstvo jednotlivo vydaných trackov a remixov. 10 skladieb na albume je výberom toho najlepšieho za posledné obdobie a ponúka cestu do autorovho emocionálneho sveta.

Good Mood

Akvareal spája jemnú posluchovú elektroniku s euforickými tanečnými skladbami, hravou improvizáciou a industriálnym experimentom. Pripomína tak paletu, na ktorej časom pribúdajú nové a nové vrstvy farieb. A práve tento proces dáva výslednému dielu nezameniteľný autorský výraz. „Môj album si môžete vychutnať ako kompletnú hodinovú výstavu, ale pokojne aj po jednotlivých skladbách – maľbách zavesených vo vašej obývačke,” dodáva Good Mood.

Vypočujte si AKVAREAL tu: https://found.ee/LEP046-AKVAREAL

Share this post